خدمات متقابل تلویزیون و والیبال

تلاش‌های فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران برای توسعه این ورزش و پیگیری و آموزش شدید آن در سنین پایه و بعد از آن حضور تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان و رده‌های سنی مختلف والیبال ایران در مسابقات جهانی این روزها به ثمر نشسته است و تیم ملی والیبال بزرگسالان جمهوری اسلامی ایران در لیگ جهانی والیبال در حال مسابقه دادن است.

در زمان‌هایی که مسابقات والیبال رده‌های سنی غیر از بزرگسال برگزار می‌شد صدا و سیما با لطف و عنایت خود مسابقات را پوشش داد و باعث شد اعضای آن تیم‌ها به بزرگسالی نرسیده ستاره شوند و ستاره‌های امروز والیبال ایران را تشکیل دهند.

در مقابل تلاش‌های والیبالیست‌های ایرانی هم به ثمر نشست و در لیگ جهانی مسابقه می‌دهند و این مسابقات محتوا و تصویری برای صدا و سیما فراهم کرد که هزاران نفر علاقه مند به والیبال و یا ورزش ملی را پای تلویزیون می‌نشاند.

آخرین خدمت متقابل هم تجهیز ورزشگاه دوازده‌هزار نفری آزادی به دوربین‌ها جدید و پیشرفته است که باعث بهتر برگزار شدن مسابقه هم می‌شود.

حالا رابطه ورزش والیبال با صدا و سیما را با رابطه فوتبال با صدا وسیما مقایسه کنید و ببینید که فدراسیون فوتبال چقدر به رده‌های سنی اهمیت می‌دهد و تلاش می‌کند که آنها هم مثل والیبالی‌ها ستاره شوند.

/ 1 نظر / 17 بازدید
IYAS

سلام رفیق میخوای بازدید سایت رو بالا ببری؟ من این کار رو به صورت رایگان برات انجام میدم فقط کافیه به سایتم بیای و بعد ثبت نام توش فعالیت کنی چون خودم این پیام رو بهت دادم اگه بعد از ثبت نام هم یه تیکت بهم بدی 100 بازدید رایگان بهت میدم اینم ادرس وبم iyas.ir امید وارم پیشنهادم رو قبول کنی و تو سایتم فعالیت کنی موفق باشی [گل]